El İşi Ürünler Satarak İnternetten Para Kazanmak istiyorum diyenlere fırsat. Artan enflasyon oranları, sürekli inip çıkan dolar ve Euro fiyatları ekonomik krizi beraberinde getirdi. Durum böyle iken hem çalışanlar hem de ev hanımları tek bir maaş ile yetinemez hale gelerek ek iş arayışlarına girdiler. Sosyal medyanın da gücü ile ek iş yapmak isteyenlere daha da güzeli ufak işlerle başlayıp işini büyütme amacında olanlara evde yapılabilecek en güzel iş imkanları nelerdir?

El İşi Ürünler Yapmak

Evde olup eğer yeteneğiniz el işi emeklerine yatkın ise bunu bir fırsata çevirmek mümkündür. Son dönemler de çeyiz satın almak isteyenler için iğne ve tığ oyalarının yanı sıra nakış işlemeleri de popüler. Etamin üzerine ya da havlu kenarlarına, peçetelere, masa örtülerine işlenen nakış işleri beğenenlerinin dikkatini çekerek el işi emeği ürünlere yönlendirilmeyi arttırıyor. Sosyal medya aracılığı ile yapmış olduğunuz el işi ürünleri satarak internetten para kazanma geleceğin meslekleri arasında görülüp aynı zaman da bir kültür geleneğin yok olmamasına vesile olabilirsiniz.

El İşi Ürünler
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • LinkedIn

El İşi Ürünler

Evde Amigurumi Yapımı

Bebek örme sanatı olarakta bilinen ve kalın makrome tarzı ipler ile yapılan amigurumi sanatı çocukların çok sevdiği bir oyuncak sanatı türüdür. Yapımı oldukça basit olan amigurumi örme el işi ile arası iyi olanlara kesinlikle tavsiye edilir. Sadece oyuncak değil süs eşyaları, anahtarlık, kapı süsleri, yastıklar yapmakta amigurumi sanatı için geçerlidir.

Evde Kokulu Taş Yapımı

Nikah, düğün, söz ve nişan, doğum günleri, sünnet düğünleri ve özel günlerin aranılan yüzü olan kokulu taşlar malzemesini uygun fiyatlar ile temin ederek evde yapabileceğiniz bir iş türüdür. Yine yapımı çok kolay olup bilhassa ev hanımlarının geçimlerini bu yönde sağladıkları ek gelir olarak bilinir.

Evde Takı Tasarımı

Kendi aletleriniz ve yaratıcılığınız ile dışarda olmayan etnik insanların dikkatini çekebilecek takılar yapmak ek gelir düzeninin olmazsa olmaz parçalarından biridir. Yıllardır var olan ve maddi sıkıntılar çekenlere ilaç gibi gelen takı tasarımları el işi yaparak internetten para kazanmak mümkündür. Sadece kendi satışınız ile değil dükkanlara ve satıcılara ürünlerinizi pazarlayarak satmakta internette satış kadar yüksek fiyat getirisi vardır.

El İşi Kıyafetler Yapmak

Kadınlara hitap eden el işi kıyafetler daha çok patik, yelek, kazak, atkı, süveter, çocuk giyim gibi el yapımı örme işleri ile el işi ürünleriyle para kazanmak yeteneği olan herkesin hakkıdır. Yine sosyal medyanın gücünü kullanarak kendinize özel bir sayfa açın ve yaptığınız ister çeyizlik ister günlük kullanıma uygun el işi ürünleri ile tatmin edici kazançlar elde ederek ailenizin geçimine katkı da bulunabilirsiniz.

Paketleme İşi

Büyük firmalar aracılığı ile veya malzemelerini kendiniz temin ederek nikah şekerleri, kutular, hediyelik işler, tekstil ürünleri gibi pek çok paketleme grubuna dahil olabilecek malzemeleri paketleyerek hem ek gelir elde edebilir hem de aylık kazancınızı ikiye katlayabilirsiniz.